АНАЛІТИЧНИЙ ПІДХІД В АНАЛІЗІ НЕСТАЦІОНАРНИХ КОЛИВАНЬ ВІБРАТОРОМ ДЛЯ ПОВЕРХНЕВОГО УЩІЛЬНЕННЯ БЕТОННИХ СУМІШЕЙ
Анотація
Запропоновано аналітичний підхід для аналізу нестаціонарних коливань вібратором, призначеного для ущільнення бетонних сумішей. Враховані види в'язкого і сухого тертя, а також лінійний закон зміни частоти обурює сили з часом. Вібратори для поверхневого ущільнення бетонних сумішей відносяться до вибросистемам з динамічною нелінійності, тобто такий нелінійністю, що проявляються тільки при русі. Взагалі кажучи, до вибросистемам з динамічною нелінійністю відносяться коливальні системи більшості машин вібраційної дії, що застосовуються у будівництві, у яких сили непружного опору (демпфірування) змінюються непропорційністю швидкості руху в першій мірі.
У процесі роботи вибромашинами виникають різні за своєю природою непружні опору. Всі ці опору по-різному змінюються залежно від зміщення елементів коливальної системи выбромашины. Кожне з них впливає на форму і атмосферу коливань, а також на витрату енергії. Резумирующую всіх непружних опорів вибросистесмы можна представити як багатокомпонентні опір, який складається із суми одночасно діючих однокомпонентних опорів.Посилання
Голосков Е. Ф. Нестационарные колебания механических систем /
Е. Ф. Голосков, А. П. Филипов. – К.: Наукова думка, 1966. – 336 с.
Гробов В. А. Теория колебаний механических систем / В. А. Гробов. – К.: Вища школа, 1982. – 183 с.
Фадеева В. Н. Таблицы значений интеграла вероятностей от комплексного аргумента / В. Н. Фадеева, Н. М. Терентьев. – М.: Гостехиздат. 1954. – 175 с.
Крыпов А. Н. О некоторых дифференциальных уравнениях математической физики / А. Н. Крыпов. – М.: Гостехизбат, 1950. – 368 с.
Шейнин ?. С. ?звестие АН СССР. Отделение технических наук (ОТН). – 1961. – Вып. 5. – С. 187–203.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).