РОЛЬ НАУКОВОЇ ШКОЛИ КРАМАРОВА В. С. У ФОРМУВАННІ ІНЖЕНЕРНОГО ПОТЕНЦІАЛУ АГРАРНОЇ СФЕРИ
Анотація
Володимир Савович Крамаров – один із основоположників вітчизняної школи в галузі ремонту сільськогосподарської техніки. У статті наведені біографічні факти із життя вченого, згадано його найбільш значущі наукові праці. Результатом активної наукової діяльності академіка Крамарова В. С. стало видання ряду науково-практичних розробок, до переліку яких входять праці, що висвітлюють питання застосування допусків і посадок у ремонтній справі, застосування графічного методу планування виробництва на ремонтних підприємствах, встановлення характеру і причин несправностей машин. Вченим проведена робота у сфері визначення і формування основних принципів організації виробництва і проектування машинно-тракторних майстерень. Його наукові пошуки і розробки щодо удосконалення технології ремонту тракторів, автомобілів і сільськогосподарських машин лягли в основу написання і видання однойменного підручника для механіків машинно-тракторних станцій. Важливим також є період обрання і роботиКрамарова В. С. академіком і віце-президентом Української академії сільськогосподарських наук, директором Українського науково-дослідного інституту механізації і електрифікації сільського господарства. Його праці у цей період в області теорії і розрахунку виробничих процесів стали основою методики проведення аналізу та інженерних розрахунків технологічних процесів механізованого вирощування сільськогосподарських культур. В статті представлено плеяду послідовників наукової школи Крамарова В. С. та їх здобутки.
Посилання
Бистрий О. М. Наукова школа «Ремонт тракторів, автомобілів і сільськогосподарських машин» / О. М. Бистрий, А. В. Новицький, І. М. Усс // Крамаровські читання : збірник тез доповідей ІІ Міжнародної науково-технічної конференції з нагоди 109-ї річниці від дня народження доктора технічних наук, професора, член-кореспондента ВАСГНІЛ, віце-президента УАСГН
Крамарова В. С., 17-18 лютого 2015 р., м. Київ, НУБІП України. – К., 2015. – С. 12–14.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).