АНАЛІЗ МОДЕЛІ ВІДНОВЛЕННЯ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ МАШИН ТА ІНТЕРПРЕТАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ЧИСЕЛЬНОГО ЕКСПЕРИМЕНТУ
Анотація
Технічне обслуговування – найважливіший комплекс виробничих процесів, що є складовим елементом процесу надання сервісної послуги, забезпечує функціонування АПК. Незважаючи на те, що саме помилки людини, а не відмови техніки представляють найбільшу потенційну небезпеку, в літературі мало розглядаються аспекти людського фактора, пов'язані з небезпекою факторів виробничого середовища, в якій працівники здійснюють технічне обслуговування.
Умови виробничого середовища (умови праці) при проведенні виробничих процесів чинять значний вплив на реалізацію професійних характеристик персоналу, що здійснює технічного обслуговування. Крім впливу небезпек фізичних факторів виробничого середовища на якість виробничих процесів технічного обслуговування впливають професійна компетентність і виробнича дисципліна персоналу в сфері виробничої безпеки у відповідності з посадовими обов'язками і виробничої ієрархією.
У зв'язку з тим, що технічне обслуговування складається з виробничих процесів підвищеної складності з високими вимогами до якості виконуваних робіт, до суворого дотримання вимог регламентів, потрібне спеціальне методичне забезпечення, алгоритми, методи і моделі для систем підтримки прийняття рішень керівників сервісних підприємств при організації виробничих процесів технічного обслуговування, орієнтованих на забезпечення найменшого рівня впливу на працівників небезпеки факторів виробничого середовища.
Посилання
Rogovskii, I. L., Melnyk, V. I. (2016). Model of parametric synthesis rehabilitation agricultural machines. Scientific Bulletin of National University of Life and Environmental Sciences of Ukraine. Series: Machinery and Energetics AIC. K., Vyp. 241, 387–395.
Rohovs'kyy, I. L. (2015). Methodologist of operation restore management health agricultural machinery at the on-merzenich resources. Scientific Bulletin of National University of Life and Environmental Sciences of Ukraine. Series: Machinery and Energetics AIC. K., Vyp. 212, ch. 1, 314–322.
Rogovskii, I. L. (2016). Entropy algorithm performance quality recovery efficiency of agricultural machinery. Zbirnyk tez dopovidey III Mizhnarodnoyi naukovo-tekhnichnoyi konferentsiyi «Kramarovs'ki chytannya» (17-18 lyutoho 2016 roku) / Natsional'nyy universytet bioresursiv i pryrodokorystuvannya Ukrayiny. K., 20–23.
Rogovskii, Ivan. (2014). Stochastic models ensure the efficiency of agricultural machines. Motrol : Motorization and power industry in agriculture. Tom 16, 3, 296–302.
https://cims.nyu.edu/~kiryl/Calculus/Section_9.3-Polar_Coordinates/Polar_Coordi-nates.pdf.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).