ЙМОВІРНІСТЬ ЗАПОБІГАННЯ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ МАШИН ПРИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ
Анотація
Забезпечення працездатності сільськогосподарських машин у процесі експлуатації є складним і важливим завданням, що вимагає фінансового забезпечення, своєчасного і раціонального впровадження комплексу заходів, у більшості випадків системного, в розрізі функціонування кожного елемента технічної системи.
У діяльності аграрних компаній завжди присутні ризики виникнення відмов сільськогосподарських машин в період збирання врожаю сільськогосподарських культур. Наслідки відмов можуть мати збитковий характер. У зв’язку з цим є необхідність в управлінні факторами ризиків виникнення відмов машин. Рівень безвідмовності сільськогосподарських машин безпосередньо залежить від конкурентоспроможності аграрної компанії. Найбільші агрохолдинги, як правило, мають найвищі показники безвідмовності сільськогосподарських машин.
Розробка більш досконалих методів і правил у рамках забезпечення працездатності сільськогосподарських машин у процесі експлуатації для аграрних компаній є актуальним питанням.
Якщо ймовірність запобігання виникнення відмови за результатами впровадження заходів щодо зниження ризиків виникнення відмови дорівнює нулю, то заходи є неефективними, всі події в цьому випадку реалізуються. Якщо ймовірність запобігання виникнення відмови за результатами впровадження заходів щодо зниження ризиків виникнення відмови прагне до одиниці, відповідно, заходи є ефективними.
Посилання
Rogovskii Ivan. Стохастические модели обеспечения работоспособности сельскохозяйственных машин. Motrol: Motorization and power industry in agriculture. Lublin. 2014. T. 16. №3. P. 296—302.
Rogovskii Ivan. Методология разработки нормативной документации обеспечения работоспособности сельскохозяйственных машин. Motrol: Motorization and power industry in agriculture. Lublin. 2014. T. 16. №2. P. 253—264.
Rogovskii Ivan. Граф-моделирование при восстановлении работоспособности сельскохозяйственных машин. Motrol: Motorization and power industry in agriculture. Lublin. 2016. T. 18. №3. P. 155—164.
Роговський І. Л. Методологічність виконання технологічних операцій відновлення працездатності сільськогосподарських машин при обмежених ресурсах. Науковий вісник Національного університету біоресурсів і природокористування України. Серія: техніка та енергетика АПК. Київ. 2015. Вип. 212. Ч. 1. С. 314—322.
Voytyuk V. D., Rogovskii I. L. Analitical model of parallel complex system of machinery of planting. Науковий вісник Національного університету біоресурсів і природокористування України. Серія: техніка та енергетика АПК. Київ. 2016. Вип. 251. С. 400—409.
Rogovskii I. L., Melnyk V. I. Analyticity of spatial requirements for maintenance of agricultural machinery. Науковий вісник Національного університету біоресурсів і природокористування України. Серія: техніка та енергетика АПК. Київ. 2016. Вип. 251. С. 426—433.
Rogovskii I. L. Analysis of model of recovery of agricultural machines and interpretation of results of numerical experiment. Науковий вісник Національного університету біоресурсів і природокористування України. Серія: техніка та енергетика АПК. Київ. 2016. Вип. 254. С. 424—431.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).