ІМПЛЕМЕНТАЦІЯ ДЕРЖАВОЮ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ВИМОГ В ГАЛУЗІ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ В УКРАЇНИ
Анотація
Серед основних завдань щодо приведення законодавчих та нормативних змін, які регулюють діяльність автомобільних перевезень пасажирів та вантажів, є розробка нового Закону України «Про Автомобільний транспорт».
Достовірність результатів досліджень обумовлена застосуванням основних законів та дотримання нормативно-правових основ, достатньою апробацією в публікаціях і в доповідях на міжнародних науково-технічних конференціях. Стаття присвячена вирішенню однієї із нагальних проблем щодо імплементації європейських вимог та приведення діяльності суб’єктів господарювання до ринкових умов роботи в галузі автомобільного транспорту.
В роботі на основі теоретичних досліджень удосконалено механізм формування тарифів на послуги з перевезення пасажирів, вимог до сертифікації та технічного контролю транспортних засобів, вимог до управлінського персоналу суб’єктів господарювання у галузі автомобільних перевезень, основних положень щодо прийняття регламенту (ЄЕС) з метою забезпечення гармонізації системи міжнародних та внутрішніх пасажирських та вантажних перевезень.
В статті розглядаються результати дослідження операційних стратегій реформування автомобільної галузі України, які включають такі складові, як формування системи управління транспортними процесами в галузі пасажирських перевезень, управління якістю перевезення, зменшення транспортних витрат. В статті головною метою є організація максимально ефективної діяльності транспортних підприємств та їх взаємодії із органами влади та громадськістю. Вирішення питань, які гостро стоять перед перевізниками в процесі здійснення їх основного виду діяльності – наданні послуг є одним із пріоритетних напрямків роботи структурних підрозділів Мінінфраструктури та Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень зокрема.
Посилання
Овчар П. А., Савченко Л. А. Особливості імплементації державою європейських вимог щодо законодавства в галузі автомобільного транспорту: монографія. Київ. Аспект-Поліграф. 2016. 571 с.
Овчар П. А. Конкурсне забезпечення пасажирських перевезень в умовах України. Науковий вісник Національного університету біоресурсів і природокористування України. Київ. 2016.
Овчар П. А. Підвищення ефективності функціонування пасажирських перевезень. Збірник матеріалів науково-практичної конференції "Іноваційні технології збалансованого природокористування в АПК". Ніжин, 24-25 березня 2016.
Миротин Л. Б., Ташбаев ?. Е. Системний аналіз в логістиці: підручник. 2002.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).