СИНТЕЗ СИНТЕТИЧНИХ РЕГУЛЯТОРІВ АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ЦУКРУ
Анотація
Щоб вирішити проблему технологічного комплексу цукрового заводу ефективного управління на основі методу аналітичних робіт агрегованих регуляторів необхідно визначити оптимальні значення параметрів. В якості використовуваних вхідних часових рядів даних технологічних змінних у виробництві цукру. Для дослідження ефективності розробленої автоматизованої системи синергетичного управління і імітаційне моделювання було проведено шляхом порівняння функціонування розробленої системи з традиційними схемами.Посилання
Ладанюк А. П., Решетюк В. М., Кишенько В. Д.,Смітюх Я. В. Інноваційні технології в управлінні складними біотехнологічними об’єктами агропромислового комплексу. Київ. 2014. 280 с.
Колесников А. А. Синергетика и проблемытеории управления. Мосвка. 2004. 504 с.
Владимирский Э. ?.,?смайлов Б. ?. Синергетические методы управления хаотическими системами. Баку. 2011. 240 с.
Кишенько В. Д., Сич М. А. Синергетичнекерування технологічним комплексом цукрового заводу. Цукор України. 2017. №1 (133). С. 32–36.
Medida, S. Pocket Guide on Industrial AutomationFor Engineers and Technicians. Austin. USA. 2007. 172 р.
Колесников А. А. Прикладная синергетика:основы системного синтеза. Таганрог. 2007. 384 с.
Фрадков А. Л., Андриевский Б. Р., Барабанов А. Е.,Бондарко В. А. Метод пассификации в задачах адаптивного управления, наблюдения и синхронизации: Нелинейные системы. Частотные и матричные неравенства. Москва. 2008. С. 452–499.
Zhou J., Wen C. Adaptive Backstepping Control ofUncertain Systems Nonsmooth Nonlinearities, Interactions or Time-Variations. Springer Verlag. Berlin Heidelberg. 2008. 241 p.
Freeman R. A., Kokotovic P. V. Robust Control ofNonlinear Systems. Boston. Birkhauser. 1996. 258 p.
Kokotovic P. V. Constructive nonlinear control:progress in the 90’s. Prepr. 14th IF AC World Congress. Beijing. China. 1999. Plenary vol. Р. 49–77.
Колесников А. А. Кибернетика и синергетика:концептуальный альянс. Таганрог. 2011. 489 с.
Малинецкий Г. Г., Потапов А. Б., Подлазов А. В.Нелинейная динамика: Подходы, результаты, надежды. Москва. 2011. 280 с.
Лоскутов А. Ю. Нелинейная динамика,теория динамического хаоса и синергетика (перспективы и приложения). Режим доступa: www.cplire.ru/win/informchaoslab/chaoscomputerra/Loskutov.html.
Халил Х. К. Нелинейные системы. Москва.?жевск. 2009. 812 с.
Безручко Б. П., Смирнов Д. А. Построениемодельных отображений по хаотическим временным рядам. Саратов. 2000. 39 с.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).