ТЕМПЕРАТУРА РОСЛИНИ ЯК ПАРАМЕТР ДЛЯ РЕГУЛЮВАННЯ
Анотація
Показано, що при вирощуванні овочевої продукції поряд з тепловими характеристиками навколишнього середовища важливою є інформація про температуру рослин. Проаналізовано залежності температури рослин від освітленості в теплиці.Посилання
Безручко А.С. Система автоматичного регулювання мікроклімату в теплицях / А.С. Безручко, Ю.Н. Пчелкин // Механізація та електрифікація сільського господарства. – 1984. – № 6. – С.11.
Гайдышев ?. Анализ и обработка данных: спец. справочник / ?. Гайдышев. – СПб: Питер, 2001. – 752 с.
Клапвайк Д. Климат теплиц и управление ростом растений / Д. Клапвайк. – М.: Колос, 1976. – 127 с.
Крянев А.В. / Математические методы обработки неопределенных данных / А.В. Крянев, Г.В. Лукин. – М.: Ф?ЗМАТЛ?Т, 2003. – 216 с.
Овощеводство / [Г. ?. Тараканов, В.Д. Мухин, К.А. Шуин и др.]. – М.: Колос, 2003. – 472 с.
Полевой В.В. Физиология растений / В.В. Полевой. – М.: Высш. шк., 1989. – 464 с.
Феллер В. Введение в теорию вероятностей и её приложения / В. Феллер. – М.: Мир, 1964. – 511 с.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).