ФІЗИЧНЕ І МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ТРИБОСИСТЕМИ "РОБОЧИЙ ІНСТРУМЕНТ – ГРУНТ"
Анотація
Приведено результати фізико-математичного моделювання трибосистеми «робочий орган – ґрунт». Розглянуто процеси,що відбуваються в динамічному стані трибосистеми та поставлено завдання для подальших досліджень.
Посилання
Кіндрачук М. В. Трибологія: підручник / М. В. Кіндрачук, В. Ф. Лабунець,
М. І. Пашечко, Є. В. Корбут. – К.: НАУ-друк, 2009. – 392 с.
Словарь-справочник по трению, износу и смазке деталей машин [Текст] : словарь / [В. Д. Зозуля и др.] ; отв. ред. ?. М. Федорченко ; ?н-т проблем материаловедения АН УССР. – 2-е изд., перераб. и доп. – К. : Наукова. думка, 1990. – 258 с.
Носко А. Л. Математическое моделирование трибологических систем (применительно к тормозным устройствам ПТМ) / А. Л. Носко // Вестник МГТУ им. Н. Э. Баумана. Машиностроение. – 2006. – № 1. – С. 83–98.
Синеоков Г. Н. Теория и расчетпочвообрабатывающих машин /
Г. Н. Синеоков, ?. М. Панов. – М.: Машиностроение, 1977. – 328 с.
Тененбаум М. М. ?зносостойкость конструкционных материалов и деталей машин / М. М. Тененбаун. – М.: Машиностроение, 1966. – 332 с.
Дворук В. І. Трібофізика / В. І. Дворук, В. А. Войтов. – Х.: ФЛП Томенко Ю.І., 2014. – 374 с.
Чихос Х. Системный анализ в трибонике. A Systems Approachto the Science and Technology of Friction, Lubrication and Wear: монография / Х. Чихос ; пер.
С. А. Харламов; ст. науч. ред. О. Н. Вишнякова; мл. науч. ред. Е. П. Орлова. – М.: Мир, 1982. – 351 с.
Справочник по триботехнике / Под общ. ред. М. Хебты, А. В. Чичинадзе.
В 3 т. Т. 1. Теоретические основы. – М.: Mашиностроение, 1989. – 400 с.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).