ТЕОРЕТИЧНІ СПЕКТРИ ВІБРОАКУСТИЧНИХ СИГНАЛІВ ЦПГ І ЇХ ЗВ'ЯЗОК З ТРИВАЛІСТЮ УДАРІВ
Анотація
Розглянуто класичний та сучасний підходи до ударів в ЦПГ дизелів. Визначено залежності для визначення ширини спектру від тривалості співударяння деталей. Для моделювання використовувався математичний пакет Mathcad 15.Посилання
Александров Е. В. Прикладная теория и расчеты ударных систем / Е. В. Александров, В. Б. Соколинский. – М.: Наука, 1969. – 287 с.
Брох Е. Т. ?змерения механических колебаний и ударов / Е. Т. Брох. – Лондон: Брюль и Къер, 1973. – 308 с.
Соловьев В. ?. Вибрационная диагностика машин / В. ?. Соловьев. – М.: Агропромиздат, 1988. – 186 с.
Соловьев В. ?. ?сследование и разработка метода диагностики тракторного двигателя по параметрам виброударных импульсов, выделеных в ультразвуковом диапазоне частот : Автореф. дисс... канд. техн. наук / В. ?. Соловьев. – М.: 1975. – 22 с.
Вибрации в технике. Справочник в 6-ти томах. т. 5 / Под ред. М. Д. Генкина. –М.: Машиностроение, 1981. – 576 с.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).