СПОСІБ ПНЕВМАТИЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ ГІДРОРОЗПОДІЛЬНИКІВ НА ГЕРМЕТИЧНІСТЬ
Анотація
В статті наведено аналіз способів та засобів пневматичного діагностування герметичності золотникових пар гідророзподільників. Запропоновано пристрій для пневматичної експресдіагностики герметичності золотникових пар. Викладені результати експерименту з випробування пристрою. Отримано залежність швидкості падіння тиску повітря в камері гідророзподільника від сумарного зазору в золотниковій парі. Розроблено пристрій для експресдіагностування, який дозволяє перевірити технічний стан золотникової пари гідророзподільника без демонтування з машини. Розроблена методика для діагностування золотникових пар пристроєм для пневматичної експресдіагностики. Визначено критерій вибраковування золотникових пар за швидкістю падіння тиску до контрольної відмітки, перевищує 10 с. Побудувана тарировочна крива, як інструмент діагностики стану золотникової пари по сумарному зазору.
Посилання
Дидур В. А. Диагностика и обеспечение недежности гидроприводов сельскохозяйственных машин / В. А. Дидур, В. Я. Ефремов. – К., 1986. – 128 с.
Дидур В. А. Технология и средства диагностирования щелевых уплотнений гидроагрегатов / В. А. Дидур, В. Б. Юдовинский, А. В. Грачев, В. Н. Кюрчев. – ?нформационный листок ЗЦНТ?. – Запорожье,1988. – №88-033. – 4 с.
Мушкевич О. І. Спосіб відновлення герметичності золотникової пари /
О. І. Мушкевич, В. В. Паніна // Зб. наук. пр. магістрантів та студентів ТДАТУ [електронне видання] / МТФ. – Мелітополь: ТДАТУ, 2012. – Вип. 11. – Т. 1.
Патент України на корисну модель №94717, F15B 19/00. Спосіб контролю герметичності золотникової пари в порожнині високого тиску / О. І. Мушкевич ; Опубл. 25.11.2014, Бюл. № 22.
Патент Российской Федерации RU 2451217. Способ диагностирования золотниковых гидрораспределителей сжатым воздухом / С. В. Репин ; Опубл. 20.05.2012, Бюл. № 14.
Черкун В. Ю. Гідравлічні системи тракторів / В. Ю. Черкун, В. В. Шипов,
І. П. Рябко. – К.: Наука, 1984. – 144 с.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).