ВИКОРИСТАННЯ СИСТЕМИ МАСОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ДЛЯ ОПТИМІЗАЦІЇ ЗАТРАТ НА ОБСЛУГОВУВАННЯ КОМБАЙНІВ
Анотація
В статті представлено аналіз сумарних затрат експлуатації зернозбиральних комбайнів при використанні оптимальної кількості обслуговуючих ланок визначених за допомогою системи масового обслуговування. Мінімальні сумарні витрати на обслуговування групи комбайнів можливі при використанні оптимальної кількості обслуговуючих ланок визначені за допомогою системи масового обслуговування.
Сумарні витрати незначно залежать від року експлуатації комбайнів та річного їх завантаження. Ці витрати зменшується відповідно у межах від 13,63% до 3,12%. Більший вплив на величину витрат здійснює кількість цих комбайнів у групі.
Формування неоптимальної кількості обслуговуючих ланок дає втрати коштів від 3187 до 1881 гривень (1 і 7 роки експлуатації). Виробникам на період жнив варто залучати додаткових фахівців обслуговування, для необхідної оптимальної кількості ланок, що дасть змогу нівелювати додаткові втрати і знизити собівартість, в тому числі і за рахунок якості зерна через дотримання строків жнив.Посилання
Надточій О. В. Моніторинг комбайнового ринку України / Надточій О. В., Войтюк Д. Г, Демко А. А. // Науковий вісник НУБіП України. – К., 2010. – Вип. 144, ч. 2. – С. 322–328.
Драгайцев В. ?. Опыт использования зерноуборочных комбайнов ДОН-1500Б в машинно-технологической станции "Башкирская" / В. ?. Драгайцев, А. А. Долженков, К. ?. Алексеев // Республики Башкарстан. – М., 2001. – 42 с.
Ермолов Л. С. Основы надежности сельскохозяйственной техники / Л. С. Ермолов, В. М. Кряжков, В. Е. Черкун. – М.: Колос, 1982. – 267 с.
Прибытков П. Р. Безотказность уборочных агрегатов и комплексов / П. Р. Прибытков, В. Р. Скобач. – Л.: Агропромиздат, 1987. – 205 с.
Табачников А. Г. Оптимизация уборки зерновых комбайновыми агрегатами / А. Г. Табачников. – М.: Агропромиздат, 1985. – 158 с.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).