ТЕОРЕТИЧНИЙ АНАЛІЗ СТРУКТУРНИХ ТА КІНЕМАТИЧНИХ ПАРАМЕТРІВ УДАР-ПІЛІНГУ ПРИСТРОЮ ДЛЯ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ КУКУРУДЗОЗБИРАЛЬНОГО КОМБАЙНА
Анотація
Стаття присвячена вдосконаленню універсальності і ефективності технології вирощування кукурудзи з розробкою технологічного модуля, який може бути використаний для кукурудзи на зерно і насіннєвий і солодкої кукурудзи.
При виконанні роботи проведено патентно-інформаційний пошук, вивчена література з проблем механізованого збирання кукурудзи.
Багатокритеріальний порівняльний аналіз існуючих вітчизняних і зарубіжних технологій та функціональні схеми різних варіантів компонування кукурудзозбирального обладнання. Встановлена доцільність розробки нового початкоотделяющего пристрою, процес-модуля, адаптованого до сучасних умов прибирання, а також можливість його використання для кукурудзи на зерно, насіння та солодкої кукурудзи.
Аналіз різних конструкцій очисної техніки дозволив розробити класифікаційну схему пристрою для відокремлення качанів, які можуть виявити особливості процесу реалізації для кожного покоління пристроїв, трафік набору компонентів кукурудзи та визначити основні переваги і недоліки кожної з конструкцій.
У теоретичному аналізі математичних моделей визначено різні способи відділення головок від стебел (на розтяг, удар, злам, кручення), новий набір особливостей і закономірностей природи, руйнування стебла, а також зусилля у результаті перетину форштевня з будь-якими типами навантажень.
На основі експериментальних досліджень доведено раціональні конструктивно-кінематичні параметри запропонованого модуля. Встановлені порогові значення чотирьох основних структурних і технологічних факторів, що мають вирішальне значення для запропонованого модуля процесу.
Виробничі випробування показали ефективність цієї роботи.Посилання
Ahropromyslovyy kompleks Ukrayiny: stan, tendentsiyi ta perspektyvy rozvytku. Informatsiyno-analitychnyy zbirnyk (2000). Vyp. 5 / Za red. P. T. Sabluka ta in. K.: IAE UAAN, 647.
Khaylis, H. A., Fedorus', Yu. V. (2004). Mekhanika roslynnykh materialiv. Luts'k: Red.-vyd. viddil LDTU, 302.
Trubylyn, E. Y., Kravchenko, B. C., Severyn, Yu. D., Kurasov, B. C., Myronov, V. A. (2000). Mashyny dlya uborky y posleuborochnoy obrabotky kukuruzy. Krasnodar, KubHAU, 35.
Patent 7062896 USA, МКU3 А 01 D 45/02. Gathering and picking device having curved picking gam / A. Resing, R. Wuebbels.
Patent 7062897 USA, МКU3 А 01 D 45/02. Gathering and picking device /
C. Rickert, D. Bongert.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).