ТЕХНОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ РОБОТИЗАЦІЇ МОЛОЧНИХ ФЕРМ
Анотація
Розглянуто сучасне тваринницьке підприємство, яке є модернізованим високотехнологічним виробництвом з повною автоматизацією процесів. В основу виробництва повноцінного та екологічно безпечного молока покладено фізіологічний стан корів, комфортність їх перебування протягом усіх технологічних циклів, регулярне відтворення, якість молочної сировини та тривале продуктивне використання тварин.На підприємствах з молочного скотарства при використанні систем добровільного доїння корів особливу увагу приділено щоденному контролю живої маси і процесу жуйки у тварин, виявленню оптимального періоду їх осіменіння, технологічним вимогам до вимені корів та ін.Оптимізація всіх технологічних процесів досягається застосуванням системи інтегрованого управління стадом і веденням менеджменту тваринницького об’єкта за допомогою комп’ютерних та інформаційних технологій в режимі реального часу.
Посилання
Гончаренко І. В. Світові тенденції автоматизації тваринництва // Вісник Житомирського національного агроекологічного університету. – 2013. – Вип. №1 (34), т. 3. – С. 30-40.
Гончаренко І. В. Комп’ютерні системи в ефективному управлінні молочними фермами / І. В. Гончаренко // Эксклюзивные технологии. – 2014. – № 1. – С. 34-38.
Гончаренко І. В. Системи інтегрованого управління стадом / І. В. Гончаренко // Агроперспектива. – 2014. – № 5 (167). – С.84-86.
Лисенко Є. Робот-дояр: інноваційний етап у стосунках «людина-корова» / Є. Лисенко // Тваринництво сьогодні. – 2014. – №5. – С.12-15.
Назаренко А. Перший робот-дояр: складно, сміливо, гордо / А. Назаренко // Пропозиція. – 2013. – № 5. – С. 167-169.
Первые дояры-роботы в Украине // Молоко и ферма. – 2013. – № 2. – С. 4.
VMS multipurpose robotic arm // Режим доступу: http://www.delaval.com/en/-/Product-Information1/Milking/Systems/Automatic/
DeLaval-VMS-in-detail/robotic-arm/
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).