ЗАСВОЄННЯ ЗАЛІЗА ТА МІДІ КАЧЕНЯТАМИ ЗАЛЕЖНО ВІД РІЗНИХ РІВНІВ КАЛЬЦІЮ ТА ФОСФОРУ У КОМБІКОРМАХ
Анотація
Вивчено вплив Кальцію і Фосфору на рівень засвоєння Заліза і Міді з корму каченятами-бройлерами. Встановлено, що використання комбікорму з вмістом Кальцію 1,1 % та Фосфору 0,9 % сприяє утриманню Заліза та призводить до зменшення утримання Міді. Зниження рівнів Кальцію і Фосфору призводить до зменшення утримання Заліза та збільшення утримання Міді в організмі молодняку качок.Посилання
Берзин Я. М. Микроэлементы в животноводстве / Берзин Я. М. – Рига: Госиздат. Латв. ССР, 1961. – 32 с.
Георгиевский В. ?. Минеральное питание сельскохозяйственной птицы / Георгиевский В. ?. – М.: Колос, 1970. – 328 с.
Егоров ?. Научные основы использования кормов в промышленном птицеводстве / ?. Егоров // Кормленние с.-х. животных и кормопроизводство. – 2006. – № 8. – С. 67–68.
Катрич ?. ?. Содержание натрия, калия и кальция в органах и тканях кур в породном аспекте / ?. ?. Катрич, С. Н. Дмитриенко // Труды Кубан. СХ?. – 1975. – Вып.110. – С. 68–71.
Махмудов В. А. Влияние комплекса микроэлементов (I, Cu, Mn, Zn) на рост, развитие и на сдвиги белково-минерального обмена молодняка кур русской белой породы в Азейбаржанской ССР: автореф. дис. на соискание ученой степени канд. с.–х. наук: спец. 06.02.02 «Кормление животных и технология кормов» / В. А. Махмудов. – Кировобад, 1974. – 17 с.
Мельченко А. ?. Обмен некоторых микроэлементов (Cu, Zn, Mn, Co) у цыплят-бройлеров при разных источниках фосфора в рационе: автореф. дис. на соискание ученой степени канд. биол. наук: спец. 06.02.02 «Кормление животных и технология кормов» / А. ?. Мельченко. – М., 1973. – 15 с.
Мінеральне живлення тварин / [Кліценко Г. Т., Кулик М. Ф., Косенко М. В. та ін.] – К.: Світ, 2001. – 576 с.
Подобед Л. ?. Руководство по кальций-фосфорному питанию сельскохозяйственных животных и птицы / Подобед Л. ?. – Одесса: Печатный дом, 2005. – 410 с.
Татаринова А. Рациональное использование кормов в утководстве / А. Татаринова // Птицеводство. – 1979. – № 12. – С. 41–42.
Шустов В. Я. Микроэлементы в гематологии / Шустов В. Я. – М.: Медицина, 1967. – С. 7–67.
Fritz I. Current data on the needs of the needs of birds in 15 major macrocells / – I. Fritz // Poultry World. – 1973. – Vol. 45, № 5. – P. 8–10.
McDowell L. R. Minerals in animal and human nutrition / McDowell. L. R. – 2003. – 644 р.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).