ВІДТВОРЮВАЛЬНА ЗДАТНІСТЬ КНУРІВ-ПЛІДНИКІВ РІЗНИХ ГЕНОТИПІВ
Анотація
Наведено результати порівняльного вивчення відтворювальної здатності кнурів-плідників різних генотипів. Найвищу виживаність сперміїв встановлено у кнурів великої білої породи – 68,6 год, що на 11,1 та 5,10 % більше порівняно з ровесниками породи дюрок і кантор. Найкращою запліднювальною здатністю також характеризувалася сперма кнурів великої білої породи – 85,7 % і за цим показником вони переважали на 3,6 і 5,4 % аналогів породи ландрас та дюрок.Посилання
Беликов А.А. Методические рекомендации по организации и технике искусственного осеменения свиней на промышленных свиноводческих комплексах / [Беликов А.А., Сердюк С.?., Ткачук М.Н., Дяченко Н.Ф.] //НИЖ Л. и П. УССР. – Харьков, 1984. – 84 с.
Влияние прилития крови пород дюрок и пьетрен на продуктивные качества белорусских черно-пестрых свиней / В.Л. Денисевич, ?.Ф. Гридюшко, Е.А. Левкин, Т.К. Курбан // Вісник аграрної науки Причорномор’я. – 2002. – Вип. 3.– С. 151–154.
Дарьин А.?. Воспроизводительные качества хряков зарубежной селекции / А.?. Дарьин // Веткорм. – 2010. – № 11. – С. 14–15.
Дробина О.О. Спермопродуктивність кнурів різних порід залежно від пори року / О.О. Дробина // Науковий вісник Львівс. держ. акад. вет медицини. – 2000. – Т.2. – Ч.З. – С. 39–42.
Інструкція із штучного осіменіння свиней. – К.: Аграрна наука, 2003. – 56 с.
Стрижак Т.А. Відтворювальна здатність кнурів-плідників порід ландрас і велика біла зарубіжної та вітчизняної селекції в умовах племінного заводу промислового комплексу / Т.А. Стрижак, О.С. Мірошнікова, І.М. Мартинюк //Аграрний вісник Причорномор’я. – Одеса, 2011. – Вип. 58. – С. 89–92.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).