МОЛОЧНА ПРОДУКТИВНІСТЬ КОРІВ УКРАЇНСЬКОЇ ЧЕРВОНОЇ МОЛОЧНОЇ ПОРОДИ ЗАЛЕЖНО ВІД ЖИВОЇ МАСИ ТА ВІКУ ОСІМЕНІННЯ
Анотація
Досліджено вплив віку та живої маси за першого осіменіння телиць української червоної молочної породи на показники молочної продуктивності. Встановлено, що вищим рівнем молочної продуктивності за перші три лактації характеризувалися коров, вік першого осіменіння яких становив 16,1–17 місяців живою масою понад 400 кг.Посилання
Агафонов Н. Эффективность выращивания голштинских телок зарубежной селекции / Н. Агафонов, В. Радченко, Ю. Лютый // Молочное и мясное скотоводство. – 1996. – № 2. – С. 2–4.
Антоненко С.Ф. Вплив рівня вирощування телиць на наступну молочну продуктивність / С.Ф. Антоненко // Вісник аграрної науки. – 2002. – № 2. – С. 30–32.
Безгин В.?. Влияние возраста и живой массы телок при первом оплодотворении на молочную продуктивность / В.?. Безгин, О.В. Поварова // Зоотехния. – 2003. – № 1. – С. 24–25.
Зубець М.В. Вирощування ремонтних телиць / Зубець М.В., Сірацький Й.З. , Данилків Я.Н. – К.: Урожай, 1993. – 136 с.
Інструкція з бонітування великої рогатої худоби молочних і молочном’ясних порід. Інструкція з ведення племінного обліку в молочному і молочно-м’ясному скотарстві. – К.: ППНВ, 2004. – 76 с.
Леерсков С. Руководство по вопросам повышения рентабельности молочного животноводства / Леерсков С., Ефимова В., Сабитов Г.. – Ярославль, 1999. – 36 с.
Плохинский Н.А. Руководство по биометрии для зоотехников / Плохинский Н.А. – М.: Колос, 1969. – 256 с.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).