В’ЯЗОК МІЖ ШВИДКІСТЮ РОСТУ РЕМОНТНИХ БУГАЙЦІВ (БАТЬКІВ) І СКОРОСПІЛІСТЮ ЇХ ДОЧОК
Анотація
Встановлено чинники, які негативно корелюють із відтворювальною здатністю і молочністю самиць м'ясних порід.Посилання
Миниш Г. Производство говядины в США: мясное скотоводство / Г.Миниш , Д.Фокс ; пер. с англ. О.В. Мищихи; под. ред. А.В. Черекаева. – М.: Агропромиздат, 1986. – 478 с.
Свєчін К.Б. Скороспілість сільськогосподарських тварин / Свєчін К. – К., 1959. – 40 с.
Угнівенко А.М. Селекційні методи створення і удосконалення української м’ясної породи великої рогатої худоби: автореф. дис. на здобуття наук. ступеня доктора сільськогосподарських наук: спец. 06.02.01 "Розведення та селекція тварин"/ Угнівенко Анатолій Миколайович. – К., 1999. – 36 с.
Угнівенко А.М. Удосконалення методів селекції самиць української м'ясної породи великої рогатої худоби / А.М. Угнівенко, Д.К. Носевич // Аграрна наука і освіта. – 2006. – Т.7, – № 3 – 4. – С. 96-104.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).