ПОРІВНЯЛЬНА ОЦІНКА ВИКОРИСТАННЯ РІЗНИХ НОРМ ПРИ ОРГАНІЗАЦІЇ ГОДІВЛІ КОРІ
Анотація
Наведено результати досліджень на дійних коровах, молочна продуктивність яких за попередню лактацію була 4 – 5 тис кг (40 голів), 5 – 6 тис кг (40 голів), 6 – 7 тис. кг (40 голів), за використання при організації годівлі норм США, NRC (2001), англійських, FIМ (2004), російських(2003) і нових українських (2009). Дослід тривав протягом лактації, під час якого корови одержували основний раціон, однаковий для всіх, а балансування здійснювали відповідно до норм через концентрацію необхідних поживних речовин в сухій речовині, завдяки концентрованим кормам в та преміксам. Молочна продуктивність корів яких годували за російськими нормами була 5243 кг жирність 3,75 %, українських 5632 кг і 3,73 %, англійських норм 5837 кг і 3,76 % і американських норм 6019 кг і 3,71 % відповідно.
Посилання
Новітні норми, раціони і технології повноцінної годівлі високопродуктивної великої рогатої худоби: [керівництво-посібник] / За ред. В. М. Кандиби. – Харків, 2009. – 1067 с.
ARC. TheNutrientRequirementsofRuminantsLivestock. Suplementl., C.A.B., London. – 1984. – 88 p.
FeedintoMilk. Anewapplied feeding system for dairy cows/ Eq. By C. Tomas. – Nottingham University Press, 2004. – 68 p.
NRC. Dairy cattle, seventh Revised Edition, 2001. – National Academy Press, Washington, D. C., 2001. – 363 р.
Nutritional standards for dairy cattle. Report of the British Society of Animal Science Nutritional Standards Working Croup. – Belgium, 2002. – 42 р.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).