Перспективи використання пробіотичних препаратів при вирощуванні поросят
Анотація
Використання пробіотиків мультибактерин та імунобактерин-L у свинарстві забезпечує кращі прирости живої маси поросят та збільшує молочність свиноматок. Використання пробіотиків у системі ветеринарно-профілактичних заходів при вирощуванні свиней сприяє отриманню більш якісної продукції. Пробіотики, поросята, неспецифічна резистентність, приріст, ветеринарно-профілактичні заходи, якісна продукція.Посилання
Список літератури
Біотехнологія, виготовлення і застосування нових пробіотиків у
ветеринарній медицині / В.П. Литвин, В.В. Поліщук, Н.В.Бойко, В.М. Литвиненко//Тези доп. наук. конф. проф-викл. складу, наук. співроб. та асп. "За підсумками науково-дослідних робіт 1998 року". – К., 1999. – С. 7.
Влияние комплексного пробиотика споролакта микробиоценоз кишечника теплокровних /В.В.Смирнов, С.Р. Резник, В.А. Вьюницкая, ?.Б. Сорокулова, В.П Литвин // Микробиол. журн. – 1995. – 57, № 4. – С. 42–49.
Вплив бактерину-SL на напруженість специфічного імунітету у телят /В.В. Поліщук, С.Р. Резник, В.П. Литвин, В.О. В'юницька //Журнал Тваринництво України, – 1995. – № 7 – С. 17.
Литвин В.П. Нові пробіотики, їх захисна роль в організмі і обґрунтування до застосування /В.П. Литвин, В.В. Поліщук, І.А.Кучеренко //Вісник аграрної науки.–1998. – Спец. вип. вересень. – С. 51–56.
Литвин В.П. Вплив пробіотиків на імунологічну реактивність організму телят і птиці / В.П. Литвин, В.В. Поліщук, В.М. Литвиненко, І.А.Кучеренко//Тези доп. Наук. конф. проф.-викл. складу, наук. співроб. та асп. присвячена 85-річчю ф-ту вет. медицини. – К., 2000. – С. 17.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).