Новий лікарський засіб - Декантоній
Анотація
Дослідженнями встановлено, що декаетоній-2 і декаетоний-5 є ефективними лікарськими засобами для лікування гострих шлунково- кишкових і респіраторних захворювань у телят і поросят, а також маститів і ендометритів у корів і свиноматок. Підтверджено виражені антимікробні і фунгіцидні властивості мазі декаетонія при травмах вимені, опіках, тріщинах сосків, дерматитах і екземі у тварин. Декаетоній, етоній, декаметоксин, ешерихіоз, шлунково- кишкові хвороби, респіраторні хвороби, телята.Посилання
Список літератури
Атамась В.А. Проблемы эпизоотологии на совершенном этапе/ В.А. Атамась, В.П.Литвин, В.В. Макаров, С.?. Джупина// Междунар. науч.-практ. конф. – Одесса, ОГАУ, 2004. – С. 5–11.
Березовский А.В. Основные болезни свиней и современные средства для их лечения и профилактики: [Краткий справочник] / А.В. Березовский, А.?.Поживил, В.П. Литвин. – К.: ПП Грета, 2008. – 96 с.
Головко А. Эпизоотологический мониторинг. Эшерихиоз животных / А. Головко, В.Ушкалов // Ветеринарная медицина Украины. – 2004. – № 2. – C. 6–9.
Литвин В.П. Електронно-мікроскопічне вивчення механізму дії нових поліфункціональних засобів на патогенні ешерихії і сальмонели / В.П. Литвин, В.В. Поліщук // Науковий вісник НУБіП України. –2010. – Bип. 151, № 41. – С. 174–181.
Литвин В.П. Биокисные метало–силикагелевые соединения/ В.П. Литвин, В.В.Полищук, ?.Ю.Бисюк // Материалы IV науч.–практ. конф. Междунар. ассоциации паразитоценологов. – Витебск: ВГАВМ, 2010. – C. 84–89.
Литвин В.П. Біологічноактивні препарати для захисту тварин і птиці / В.П.Литвин, В.В. Поліщук, В.М. Литвиненко, О.М.Гомзиков // Проблеми зооінженерії та ветеринарної медицини; зб. наук. пр. ХДЗВА. – Вип. 21.– Т.2. –2010. – С. 225–229.
Хвороби свиней /[Левченко В.І., Заярнюк В.П., Панченко І.В. та ін.] – Біла Церква, 2005. – 168 с.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).