Аналіз вимог нормативних документів щодо забезпечення здоров'я тварин
Анотація
Проаналізовано нормативно-правові акти щодо забезпечення здоров’я тварин. Розглянуто основні нормативні акти, що регулюють виробництво та обіг ветеринарних препаратів в Україні та Євросоюзі. Здоров’я тварин, ветеринарна медицина, нормативні документи, Державна ветеринарна та фітосанітарна служба, ветеринарні препарати.
Посилання
Cписок літератури
Закон України «Про захист тварин від жорстокого поводження», 21.02. 2006. – № 3447 – ІV (редакція від 18.11.2012).
Наказ Міністерства охорони здоров’я України від 06.07.2011 № «Про затвердження документів з питань забезпечення якості лікарських засобів».
Настанова «Лікарські засоби. Належна виробнича практика. СТ-Н МОЗУ 42-
0:20111» з Передмови до документа EU Guidelines to Good Manufacturing Practice Medicinal Products for Human and Veterinary Use.
Указ Президента України «Про затвердження Положення про Державну ветеринарну та фітосанітарну службу України», 13.04. 2011. – № 464.
Commission Directive 91/412/EEC of 23 July 1991 laying down the principles and guidelines of good manufacturing practice for veterinary medicinal products
//Official Journal L 228, 17/8/1991 p. 70–73).
Directive 2001/82/EC of the European Parliament and of the Council of 6 November 2001 on the Community code relating to veterinary medicinal products // Official Journal L 311, 28/11/2001 p. 1 – 66 (consolidated version: 18/7/2009).
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).