Асоційований перебіг діарей у телят, патолого-анатомічні зміни та лікування
Анотація
Асоційовані діареї спричинені лактозонегативними ешерихіями, сальмонелами, стафілококами, аспергілами здатні викликати пневмонію, зернисту дистрофію гепатоцитів печінки, гломерулонефрит, нефронефрит, десквамацію та деструкцію покривного епітелію ворсинок слизової оболонки кишечнику. При застосуванні пробіотиків для лікування, кількість лактозонегативних ешерихій, сальмонел, грибів з роду Кандіда і стафілококів зменшується на 1–2 порядки, що стабілізує показники природної резистентності та сприяє одужанню хворих телят. Асоційовані діареї, патолоанатомічні зміни, пробіотики.
Посилання
Список літератури
Бордюгова С.С. Вивчення імунологічних показників організму котів, хворих на дисбактеріоз/ С.С. Бордюгова // Ветеринарна медицина. –Харків, 2010. – C. 64–70.
Григорьев П.Я. Лактулоза в терапии заболеваний органов пищеварения / П.Я. Григорьев, Э.П. Яковенко // Российский гастроэнтерологический журнал. –2000 [2008]. – № 2 – Режим доступа: [http//medi.ru/doc/6700213.htm].
Новые антистрессовые препараты при выращивании и откорме бычков на мясо /?.Ф. Горлов, ?.М. Осадченко, В.В. Ранделина, ?.С.Бушуева// Молочное и мясное скотоводство. – 2008. – № 5. – С.11–12
Роль иммунодефицитов в патогенезе желудочно-кишечных и
респираторных заболеваний телят система их профилактики и коррекции /[А.?. Ануфриев, А.Г.Шахов, Ю.Н. Бригадиров и др.] //Актуальные проблемы ветеринарной патологии и морфологии животных/ – Воронеж, 2006.– С.10–19.
Руденко А.Ф. Етіопатогенетична роль умовно-патогенної мікрофлори при респіраторних захворюваннях молодняку великої рогатої худоби. / А.Ф.Руденко, О.О. Воблікова //Ветеринарна медицина. – Харків, 2010. – № 95. – С.340-344.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).