Гістоархітектоніка кісток вільної грудної кінцівки сови вухатої
Анотація
При дослідженні кісток крила у дрібних птахів можна
застосовувати метод рентгенологічної денситометрії, який дає змогу
не тільки виявити архітектоніку, але й визначити відносну щільність
кісткової тканини у числових показниках. Гістоархітектоніка кісток
вільної грудної кінцівки у птахів має особливості залежно від
функціонального навантаження обумовленого типом польоту.
Посилання
[http://www.stomatolog.com.ua/article_414.php] / А.Н.Малинин. – Основы радиографии.
Клиническая рентгенанатомия / Под ред. Г.Ю. Коваль. – К.: Здоров'я, 1975. – 600 с.
Фоменко Л.В. Морфология костей, мышц плечевого пояса, их артериальная и венозная васкуляризация у птиц из отрядов курообразные, гусеобразные, совообразные и соколообразные: автореф. дис. на соискание ученой степени докт. вет. наук: 06.02.01 / Л.В. Фоменко. – Омск, 2012. – 46 с.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).