Застосування безпілотних літаючих систем при вирішенні задач землеустрою
DOI:
https://doi.org/10.31548/zemleustriy2018.04.09Анотація
Стаття присвячена порівняльному аналізу використання безпілотних літальних апаратів для вирішення задач землеустрою. Наукова робота висвітлює перспективи застосування безпілотних літальних систем при здійсненні локального моніторингу і необхідності врахування можливості використання безпілотних літальних систем різних типів у прийнятті управлінських рішень, для забезпечення їх максимальної ефективності в найкоротші терміни. Окреслено проблему недостатньо обґрунтованого законодавчого базису, що може призвести до ускладнення використання безпілотних літальних апаратів, через бюрократичні і корупційні схеми, а також негативного впливу на об’єкти особливого режиму використання.
Ключові слова: безпілотні літальні апарати, Тимчасовий порядок використання повітряного простору України, землеустрій, дистанційне зондування Землі, управління земельними ресурсами.
Посилання
Kupriyanchyk I. P., Butenko E.V. (2013) Photogrammetriia ta dystantsiine zonduvannia [Photogrammetry and remote sensing]. Kyiv. Ukraine: Medinform, 392.
DJI Phantom 4 Pro. Dron.Ua. Available at: http://drone.ua/dji/phantom/
People's Drone PD-1. Available at https://uk.wikipedia.org/wiki/PD-1
Temporary Order of Using the Airspace of Ukraine. Available at. - Access: https://avia.gov.ua
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).