Планування землекористування як головна складова інтегрованого його управління
DOI:
https://doi.org/10.31548/zemleustriy2013.01-2.0%25pАнотація
Запропоновано організаційну структуру планування інтегрованого управління землекористуванням. Розкрито систему заходів щодо його здійснення для прийняття ефективних управлінських рішень стосовно формування сталого землекористування.Посилання
Курильців Р.М. Сутність та зміст інте-
грованого управління землекористуван-
ням / Р.М. Курильців // Землевпоряд.
вісн. – 2012. – № 4. – С. 32–35.
Лавейкін М.І. Реформування системи
землекористування в Україні /
М.І. Лавейкін. – К. : РВПС України НАН
України, 2002. – 376 с.
Третяк А.М. Антологія земельних ві-
дносин, землеустрою, земельного кадаст-
ру, охорони земель та економіки землеко-
ристування в Україні // Вибрані твори у 5
томах. – Т. І «Земельні відносини». – К. :
ЦЗРУ, 2009. – 550 с.
Третяк А.М. Антологія земельних ві-
дносин, землеустрою, земельного кадаст-
ру, охорони земель та економіки землеко-
ристування в Україні // Вибрані твори у 5
томах. – Т. ІІ «Землеустрій». – К. : ЦЗРУ,
– 476 с.
The future we want [Електронний ре-
сурс]. – Режим доступу:
http://www.uncsd2012.org/rio20/thefuture
wewant.html
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).