ВСТАНОВЛЕННЯ ВПЛИВУ ТРИВАЛОГО ЗАСТОСУВАННЯ ДОБРИВ НА ФРАКЦІЙНИЙ СКЛАД БІЛКА ОЗИМОЇ ТА ЯРОЇ ПШЕНИЦІ Й ПОКАЗНИКИ ЯКОСТІ ВРОЖАЮ ЯК ФАКТОРУ БІОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ
Анотація
За тривалого застосування добрив на лучно-чорноземному карбонатному грубопилувато-легкосуглинковому на лесовидному суглинку ґрунті спостерігається підвищення вмісту проламінів та глютелінів у зерні озимої та ярої пшениці. Найбільші коливання відмічені у вмісті проламінів, а найменші – у вмісті альбумінів та глобулінів.Посилання
Ерошенко Ф. В. Особенности фотосинтетической деятельности сортов озимой пшеницы / Ф. В. Ерошенко. – Ставрополь, 2006. – 198 с.
?ванов Н. Н. Методы физиологии и биохимии растений / Н. Н. ?ванов. – М., 1968. – 128 с.
Княгиничев М. ?. Биохимия пшеницы / М. ?. Княгиничев. – М., 1951. – 205 с.
Кудзин Д. К. Влияние отдельных приемов на белковость зерна пшеницы в условиях степи УССР / Д. К. Кудзин, В. Ф. Мельниченко // Вопросы улучшения качества с.-х. продукции. – К., 1960. – Вып. 1.– С. 20–33.
Мосолов ?. В. Влияние доз, соотношения азота и фосфора на обмен ве-ществ, урожай и качество зерна ярой пшеницы / ?. В. Мосолов, Л. В. Воллейдт // Физиология растений. – Т. 9. – № 2. –1962. – С. 45–57.
Новиков Н. Н. Белки зерна пшеницы и формирование качества урожая: автореф. дис… д-ра биол. наук : спец. 06.01.04 «Агрохимия» / Н. Н. Новиков. – М., 1995. – 62 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).