ВПЛИВ НОВОГО ВІТЧИЗНЯНОГО МІКРОДОБРИВА АВАТАР-1 НА ПРОДУКТИВНІСТЬ ПШЕНИЦІ ОЗИМОЇ М’ЯКОЇ
Анотація
Результати проведеного польового досліду свідчать про високу ефективність застосування нового вітчизняного мікродобрива аватар-1 і його композиції із саліциловою кислотою та цитрато-хелатом селену при вирощуванні пшениці озимої м’якої сорту Калинова. Ці препарати забезпечують значне підвищення врожаю зерна, вмісту в ньому білка і клейковини, зростання ефективності використання рослинами фосфору й азоту добрив та ґрунту.Посилання
Безрукова М. Салициловая кислота ― регулятор роста, обладающий антистрессовой активностью в растениях пшеницы / [М. Безрукова, А. Сахабут-динова, Д. Фатхутдинова. и др.] // Регуляторы роста и развития растений в биотех-нологиях. Тез. докл. конф. (26–28 июня 2001 г.) М. : ?зд-во МСХА, 2001. - С. 11.
Булыгин С.Ю. Микроэлементы в сельском хозяйстве / [С.Ю. Булыгин, Л.Ф. Демишев, В.А. Доронин и др.]. – Д., Сич, 2007. — 100 с.
Ібатуллін І.І. Використання селену в рослинництві та тваринництві (аналі-тич¬¬ний огляд) / І.І. Ібатуллін, В.А. Вешицький, В.В. Отченашко. - К. : Фенікс. - 2004. - 208 с.
Копілевич В.А. До створення мікроелементних композицій на основі функціональних нанобіоматеріалів / [В.А Копілевич, В.І. Максін, В.Г. Каплуненко та ін.] // Біоресурси і природокористування. — 2010. -Т.2, № 1 - 2. - С. 1 - 6.
Маменко Т.П. Вплив саліцилової кислоти на активність антиоксидантних процесів в озимої пшениці за умов різного водозабезпечення Т.П. Масенко, Л.В Роїк // Физиология и биохимия культ. растений - 2008. - 40, № 1. - С. 68 - 77.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).