ЕРОЗІЙНО-ГІДРОЛОГІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ГІДРОТЕХНІЧНИХ СПОРУД
Анотація
Розглянуто гідрологічну та ґрунтозахисну ефективність протиерозійних заходів постійної дії в ланці ґрунтозахисної сівозміни озима пшениця – гречка - ячмінь з підсівом еспарцету - еспарцет. Заходи постійної дії створюють каркас ґрунтозахисної системи землеробства, затримуючи максимальну кількість рідкого стоку на схилі, забезпечують кращу фільтрацію атмосферних опадів ґрунтом та сприяють додатковому нагромадженню вологи в ґрунті.Посилання
Вергунов В. А. Природоохоронне адаптивно-ландшафтне меліоративне землеробство в басейнах малих річок Лісостепу України / В. А. Вергунов. – К.: Аграрна наука, 2006. – 432с.
Доспехов Б. А. Методика полевого опыта / Б. А. Доспехов. – М.: Колос, 1985. – 416 с.
Камінський В. Ф. Сучасні системи землеробства і технології вирощування сільськогосподарських культур / В. Ф. Камінський, В. Ф. Сайко, Шевченко І. П. / Під ред. В. Ф. Камінського. – К.: ВП «Едельвейс», 2012. – 196 с.
Каштанов А. ?. Факторы окружающей среды: и их роль в земледелии/ А. ?. Каштанов // Междунар. агропром. журн. – 1991. – №3. – С.61–65.
Тараріко Ю.О. Формування сталих агроекосистем: теорія і практика / Ю. О. Тараріко. – К.: Аграрна наука, 2005. – 508 с.
Третяк А. М. Земельні ресурси України та їх використання / А. М. Третяк, Д. І. Бамбіндра. – К.:ТОВ «ЦРЗУ», 2008. – 143.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).