ПОКРАЩЕННЯ ПРИРОДНІХ ТРАВОСТОЇВ ДОВГОТРИВАЛОГО ВИКО-РИСТАННЯ НА ОСУШЕНИХ ТОРФОВИХ ҐРУНТАХ ЗА РАХУНОК ОП-ТИМІЗАЦІЇ УДОБРЕННЯ ТА ДОБОРУ РІЗНОДОСТИГАЮЧИХ ТРАВО-СУМІШОК
Анотація
На основі багаторічних досліджень доведена можливість та доцільність покращення природних травостоїв на осушених торфових ґрунтах, які містять до 40–50 % цінних видів лучних трав і несіяних злаків, а також створення на їх основі продуктивних кормових угідь, що забезпечать вихід 5,0 т/га без добрив і 10,0 т/га сіна за їх застосування, шляхом проведення 2–3-разового їх скошування.Посилання
Слюсар І. Т. Корми з осушеного гектара / І. Т. Слюсар, М. І. Штакал, М. К. Царенко. – К. : Аграрна наука, 1998. – 165 с.
Рижук С. М. Агротехнічні основи ефективного використання осушуваних ґрунтів Полісся і Лісостепу України / С. М. Рижук, І. Т. Слюсар. – К. : Аграрна на-ука, 2006. – 424 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).