ВПЛИВ РІЗНИХ ВИДІВ КАЛІЙНИХ І КОМПЛЕКСНИХ ВОДОРОЗЧИННИХ ДОБРИВ НА УРОЖАЙНІСТЬ ТА ЯКІСТЬ КАПУСТИ БІЛОГОЛОВОЇ ПІЗ-НЬОСТИГЛОЇ НА ТЕМНО-СІРОМУ ОПІДЗОЛЕНОМУ ҐРУНТІ
Анотація
Було досліджено вплив різних видів калійних добрив та добрив для позакореневого підживлення на урожайність і якість головок гібриду капусти білоголової пізньостиглої Амтрак F1. Використовувались нові види комплексних водорозчинних добрив для позакореневого підживлення: Folicare та EPSO Microtop. Найбільшу урожайність з оптимальними показниками якості забезпечили позакореневі підживлення Folicare на фоні внесення каліймагнезії. Стабільний врожай з достатньо високою якістю обумовили позакореневі підживлення EPSO Microtop в поєднанні з внесенням Patentkali та сульфату калію.Посилання
Агрохімічний аналіз : підручник / [Городній М. М., Лісовал А. П., Би-кін А. В. та ін.] ; за ред. М.М. Городнього. – К. : Арістей, 2005. – 468 с.
Городній М. М. Агрохімія : підручник / М. М. Городній. – 4-те вид., переробл. та доп. – К. : Арістей, 2008. – 936 с.
Чайка В.Д. Технологічні особливості вирощування та зберігання капусти білоголової / В.Д.Чайка // Вісник аграрної науки. – 2001. – № 9. – С. 75–76.
[Електронний ресурс]. – Режим доступу : www.bejo.ua
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).