ПОКАЗНИКИ КАЛІЙНОГО РЕЖИМУ ЛУЧНО-ЧОРНОЗЕМНОГО ҐРУНТУ ЗА РІЗНОЇ ІНТЕНСИВНОСТІ ЙОГО ВИКОРИСТАННЯ
Анотація
Розглянуто вплив ґрунтозахисних технологій вирощування культур на основі мінімального обробітку на калійний режим лучно-чорноземного ґрунту Андрушівського природно-сільськогосподарського району. Установлено, що мінімальний обробіток покращує калійний режим лучно-чорноземного ґрунту.Посилання
Відтворення родючості ґрунтів у ґрунтозахисному землеробстві : моногр. / За ред. М. К. Шикули. – К. : ПФ “Оранта”, 1998. – 680 с.
Гнатенко А. Ф. ?зменение плодородия черноземов типичных централь-ной лесостепи Украины при длительном сельскохозяйственном использовании: автореф. дис. на соискание ученой степени докт. с.-х. наук: спец. 06.01.03 «Агропочвоведение и агрофізика» / А. Ф. Гнатенко. – Харьков, 1993. – 685 с.
Горбунов Н. М. Минералогия и коллоидная химия почв / Н. М. Горбунов. – М. : Наука, 1974. – 231 с.
Ониани О. Г. Агрохимия калия / О. Г. Ониани. – М. : Наука, 1981.– 200 с.
Пчелкин В. У. Почвенный калий и калийные удобрения / В. У. Пчелкин. – М. : Колос, 1966. – 336 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).