УДОСКОНАЛЕННЯ ЕЛЕМЕНТІВ ТЕХНОЛОГІЇ РЕЖИМІВ СУШІННЯ НА-СІННЯ РІПАКУ
Анотація
Наведено аналіз сучасного стану зернопереробної галузі, а також викладено результати досліджень щодо вивчення зміни якісних показників сушіння насіння ріпаку у виробничих умовах зерно заготівельного підприємства.Посилання
Берегова О.М. Дослідження процесу сушіння ріпаку / О. М. Берегова, Г. М. Станкевич // Вісник Харківського державного технічного університету сіль-ського господарства “Сучасні напрямки технології та механізації процесів пере-робних та харчових виробництв”. – Харків, 2001. – Вип. 5. – С. 282–288.
Кошицька Н. А. Екологічні аспекти переробки ріпаку / Н. А. Кошицька, В. П. Фещенко // Вісник ЖНАЕУ. – Житомир, 2011. – № 1(28). – С. 436–440.
Ящук Н. Сучасні сховища для зерна, або як зекономити на елеваторних затратах / Н. Ящук // Пропозиція. – 2010. – № 9. – С. 58–62.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).