КРЕДИТНО-МОДУЛЬНА СИСТЕМА ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНОГО ПРО-ЦЕСУ З ДИСЦИПЛІНИ «СОРТОВИВЧЕННЯ ОВОЧЕВИХ КУЛЬТУР»
Анотація
Узагальнено важливість і необхідність викладання дисципліни «Сортовивчення овочевих культур» за кредитно-модульною системою з підготовки магістрів спеціальності 8.09010104 «Плодоовочівництво і виноградарство» для забезпечення майбутнього фахівця практичними навиками аналізу та використання сортименту овочевих і баштанних культур за різних напрямів технологій вирощування.Посилання
Буренин В. ?. Коллекция В?Р на службе селекции / В. ?. Буренин,
Т. М. Пискунова // Овощи России. – 2012. – № 2 (15). – С. 7–9.
Вавилов Н. ?. Проблемы происхождения, географии, генетики, селекции растений, растениеводства и агрономии : ?збранные труды в 5-ти томах. Т.5 / Н. ?. Вавилов. – М.–Л. : ?зд-во АН СССР, 1959. – 786 с.
Вавилов Н. ?. Растительные ресурсы и вопросы систематики культурных растений : ?збранные труды в 5-ти томах. Т.3 / Н. ?. Вавилов. – М.–Л.: ?зд-во АН СССР, 1962. – 531 с.
Особливості вивчення навчальних дисциплін «Кормовиробництво» і «Лу-ківництво» та проблеми їх розвитку / [Влох В. Г., Дубковецький С. В., Дудар І. Ф., Литвин О. Ф.] // Наука й методика: збірник науково-методичних праць. – 2006. – № 8. – С. 123–129.
Зміни до положення про модульно-рейтингову систему навчання студен-тів та оцінювання їх знань / [Лисенко В. П., Зазимко О. В., Тракай В. Г.,
Китаєва М. А.]. – К. : Видавничий центр НАУ, 2005. – 10 с.
Вивчення дисципліни «Агрохімія» за кредитно-модульною системою сту-дентами напряму підготовки 1301 «Агрономія» / [Лопушняк В. І., Вислободсь-ка М. М., Пархуць І. М. та ін.] // Наука й методика: збірник науково-методичних праць. – 2006. – № 8. – С. 72–75.
Модернізація вищої освіти України і Болонський процес / [Степко М.Ф., Болюбаш Я. Я., Левківський К. М. та ін.]. – К. : Вища школа. – 2004. – 26 с.
Півняк Г. Стандарти вищої освіти у контексті Болонської декларації / Г. Півняк // Освіта України. – 2004. – № 42–43. – С. 6.
Положення про модульно-рейтингову систему навчання студентів та оці-нювання їх знань / [Лисенко В.П., Зазимко О.В., Тракай В.Г., Китаєва М.А.]. – К. : Видавничий центр НАУ, 2004. – 10 с.
Сич З. Д. Олерографія – нова наука про види і сорти овочевих культур / З. Д. Сич, В. Т. Гонтар // Аграрна наука і освіта. – 2003. – Т. 4. – № 1–2. – С. 34–37.
Сортовивчення плодових овочевих культур (основи олерографії) /
[Сич З. Д., Приліпка О. В., Жук О. Я., Бобось І. М.]. – К. : НАУ, 2002. – 38 с.
Снітинський В. В. Інтеграція у європейський та світовий освітянський простір – наш пріоритетний напрямок / В. В. Снітинський // Університетські вісті. – 2003. – № 2 (40). – С. 1–3.
Державний реєстр сортів рослин, придатних для поширення в Україні [Електронний ресурс]. – Режим доступу: www.sops.gov.ua
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).