ЕФЕКТИВНІСТЬ РІЗНИХ СИСТЕМ ЗАХИСТУ КАРТОПЛІ ВІД ФІТОФТО-РОЗУ ТА АЛЬТЕРНАРІОЗУ
Анотація
Наведено дані щодо поширення та розвитку хвороб на картоплі в зоні Полісся. Проведена оцінка ефективності різних систем заходів захисту рослин цієї культури від альтернаріозу та фітофторозу. Встановлено, що застосування технологій захисту фірм BASF та Kraft дозволило ефективно стримувати розвиток та поширення плямистості на економічно невідчутному рівні.Посилання
Богданович С. В. Оцінка токсичної дії фунгіцидів проти збудника альтер-наріозу картоплі / С. В. Богданович, В. Г. Сергієнко // Захист і карантин рослин : міжвідомчий тематичний науковий збірник. – К. – 2008. – Вип. 54. – С. 58–63.
Сергієнко В. Г. Без збільшення норми витрати: Ефективність різних схем захисту картоплі від фітофторозу / В. Г. Сергієнко, Л. П. Калінчик // Карантин і захист рослин. – 2005. – № 5. – С. 25–27.
Applied Biotechnology to Combat Late Blight in Potato Caused by Phytophthora Infestans / A. J. Haverkort, P. C. Struik, R. G. F. Visser, E. Jacobsen // Potato Research. – 2009. – № 52. – Р. 249–264.
Голячук Ю. С. Життєвий цикл гриба Phytophthora infestans (Mont) de Bary збудник фітофторозу картоплі в умовах Західного Лісостепу України / Ю. С. Голячук, М. П. Лісовий // Карантин і захист рослин. – 2009. – № 11. – С. 12–15.
Методики випробування і застосування пестицидів / [С. О. Трибель, Д. Д. Сігарьова, М. П. Секун та ін.]. – К. : Світ, 2001. – 448 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).