ПРОДУКТИВНІСТЬ КАРТОПЛІ РАННЬОСТИГЛОЇ У ДВОВРОЖАЙНІЙ КУЛЬТУРІ В УМОВАХ ПІВНІЧНОГО СТЕПУ УКРАЇНИ НА ЗРОШЕННІ ДОЩУВАННЯМ
Анотація
Висвітлено результати досліджень з вирощування картоплі ранньостиглої сорту Імпала у двоврожайній культурі в умовах північного Степу України на зрошенні дощуванням.Посилання
Картопля : енциклопед. довід. у 2 т. / [Андрієнко І. І., Белошицька Н. Й., Бондарчук А. А. та ін.]. – Т. 4. – Біла Церква. : Білоцерк. держ. аграр. ун-т, 2009. – 376 с.
Теслюк П. С. Картопля – другий хліб / П. С. Теслюк. – Вип. I. – К. : Довіра, 1995. – 279 с.
Теслюк П. С. Картопля – другий хліб / П. С. Теслюк. – Вип. II. – К. : Довіра, 1995. – 232 с.
Картопля : практична енциклопедія / [Теслюк П.С., Власенко М. Ю., Шев-чук М.Й. та ін.]. – Луцьк, 2003. – 299 с.
Киценко П. Ф. Картопля в інтер’єрі ринку / П. Ф. Киценко, В. П. Киценко, О. П. Киценко. – Чернігів : РВК «Десн. правда», 2003. – 183 с.
Бондарчук А. А. Виродження картоплі та прийоми боротьби з ним / А. А. Бондарчук. – Біла Церква : БДАУ, 2007. – 103 с.
Молоцький М. Я. До питання виродження картоплі в степовій і лісосте-повій зонах України і заходи боротьби з ним / М. Я. Молоцький // Картоплярство: міжвід. темат. наук. зб. – К. : Довіра, 1999. – Вип. 29. – С. 19–27.
Григорюк І. П. Фізіологічні основи регуляції посухостійкості картоплі / І. П. Григорюк, Т. П. Нижник : Інститут фізіології рослин і генетики. – К. : Вид-во С. Пантюка, 2004. – 236 с.
Бондарчук А. А. Наукові основи насінництва картоплі в Україні : моногр. / А. А. Бондарчук. – Біла Церква, 2010. – 400 с.
Бугаєва І. П. Строки літнього садіння свіжозібраних та бульб від двовро-жайної культури минулого року / І. П. Бугаєва, І. І. Черниченко // Картоплярство. – К. : Урожай, 2000. – Вип. 30. – С. 41–47.
Бойко М. С. Вплив передсадивної обробки бульб захисно-стимулюючим розчином на урожай картоплі / М. С. Бойко, О. С. Домарацький // Зрошуване зе-млеробство. – 1981. – № 26. – С. 52.
Методичні рекомендації щодо проведення досліджень з картоплею. – УААН, Інститут картоплярства. – Немішаєве, 2002. – 185 с.
Методика дослідної справи в овочівництві і баштанництві / За ред. Г. Л. Бондаренка, К. І. Яковенка. – Харків : Основа, 2001. – 361 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).