Результативна система управління стратегічним розвитком підприємств
Анотація
У статті обґрунтовується комплексний підхід до фор- мування результативної системи управління стратегічним розвитком підприємств. Визначено критерії оцінки результативності в залеж- ності від цілей організації. Дано авторське бачення поняття «резуль- тативне управління», як динамічну здатність соціально-економічних систем що розвиваються та менеджменту, формувати потенційні можливості, передумови стратегічно-інноваційного, конкуренто- спроможного, антикризового, ресурсного, інституціонального, інтелек- туального, стійкого та іншого спрямування в органічній їх єдності як системної цілісності для забезпечення досягндення загальносистемних цілей, шляхом реалізації створених потенційних можливостей в різно- направлених векторах дій згідно з обраними сегментами ринку, спрямо- ваної на: вдиконання зобов’язань перед суб’єктами за інтересами; динамічну конкурентоспроможність; рівень і якість життя працівників організації та населення як суб’єктів попиту стратегічної зони господарювання. Сформований методологічний інструментарій оцінки рівня його проектної обґрунтованості, дано методику визначення синергетичного ефекту та рівня результативності в умовах страте- гічного розвитку.
Ключові слова: результативність, управління, система, стра- тегія, розвиток, підприємствоПосилання
Berezivskyi P. S. (1998) Efektyvnist vyrobnytstva i formuvannia rynku produktsii skotarstva v Karpatskomu rehioni. Lviv: Ukrainski tekhnolohii, 256.
Hudzynskyi O.D., Sudomyr S. M., Hurenko T. O. (2017) Teoretyko- metodolohichni zasady rezultatyvnoho upravlinnia rozvytkom pidpryiemstv. K.: TsP
«Komprynt», 404.
Sudomyr S. M. (2015) Formuvannia systemy upravlinnia rozvytkom silskohospodarskykh pidpryiemstv: teoriia, metodolohiia. K.: TsP «Komprynt», 483.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).