Сучасний стан державного фінансування сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів в Україні
Анотація
Визначено чотири етапи становлення сільськогосподарської кооперації в Україні. Обґрунтовано, що за цей період, незважаючи на прийняття державою ряду законодавчо нормативних документів, що регулюють діяльність кооперативів та встановлюють розмір державної допомоги, фінансування було здійснено лише частково. Визначено також ряд переваг сільськогосподарської обслуговуючої кооперації.
Розглянуто основні проблеми розвитку сільськогосподарської кооперації в Україні на законодавчому та місцевому рівнях. Проаналізовано сучасний стан державного фінансування в Україні за останні роки. З’ясовано, що відсутність системної державної підтримки й належного фінансового забезпечення, незадовільний стан матеріально-технічної бази кооперативів та ряд інших факторів вплинули на скорочення їх кількості в Україні.
Здійснено спробу дослідити стан і переваги розвитку кооперації на прикладі багаторічного досвіду європейських країн. Запропоновано основні напрями, які повинна зробити влада задля розвитку сільськогосподарської кооперації в Україні на всіх ієрархічних рівнях. Обґрунтовано, що ресурсний потенціал сільських територій у контексті їх неефективної державної підтримки залишається нереалізованим. Запропоновано напрями бюджетної підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).