Історичне та світоглядне значення протестантської етикиК. Тетерятніков

Анотація


Протестантська трудова етика є феноменом, який вплинув на західноєвропейський капіталізм. Виходячи з уявлення про те, що протестантська трудова етика впливає на добробут суспільства, автор приділяє особливу увагу причинам, які гальмують ці явища в пострадянських країнах і дає відповіді на питання про те, що необхідно зробити, аби протестантська етика і в пострадянських реаліях стала впливовою силою із перетворення суспільства.

Автор доводить, що протестантська етика не тільки актуальна для країн бувшого СРСР, але і є тією реальністю, за якою можуть розвиватися пострадянські суспільства майбутнього, щоб досягти розвитку і прогресу.


Повний текст:

PDF

Посилання


Barbur, I. (2001). Etika v vek tekhnologii [Ethics in the age of technology]. Moscow, Russia: BBI, 380.

Bachinin, V. (2014). Misteriya gumanitarnoy anomii. Dukhovnaya voyna intellektualov [Mystery of humanitarian anomie. Spiritual war of intellectuals]. Kуіv: Knigonosha, 338.

Bachinin, V. A. (2017). Yevropeyskaya reformatsнya kak dukhovnaya voyna. (Teologiya genezisa modernity) [European Reformation as a spiritual war. (Theology of the genesis of modernity)]. Kуiv: Spirit and letter, 436.

Mak-Hrat, A. (2013). Intelektualʹni vytoky yevropeysʹkoyi Reformatsiyi [Intellectual Origins of the European Reformation]. Kуiv: Nika-Tsentr, 344.

Smit, V. L. (2017). Reformatsiya: uspikh Yevropy i shans dlya Ukrayiny [Reformation: The success of Europe and a chance for Ukraine]. Kуiv: Sammit-Knyha, 256.


Метрики статей

Завантаження метрик ...

Metrics powered by PLOS ALM

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.