Медіація міжкультурних конфліктів: декілька слів про притчу
Анотація
Для подолання негативних наслідків міжкультурного спілкування, спричинених зіткненням різних тунелів реальності, необхідно вийти за межі власної символічної території. Це можливо здійснити за допомогою використання такої наративної структури як притча. Знайомство з притчами допомагає розширити набір моделей сприйняття світу, змінити позиції учасників діалогу. Притчі виступають посередниками у відносинах між представниками різних культур.
Посилання
Castaneda, C. (1991). Journey to Ixtlan: The Lessons of Don Juan. Washington Square Press; First American Edition, 272.
Danylova, T. (2013). Overcoming the Cultural Differences: Parable as a Means of Intercultural Dialogue. Anthropological Measurements of Philosophical Research. 3, 42-51.
O’Connor, J., Seymour, J. (2011). Introducing NLP: (Psychological Skills for Understanding and Influencing People (Neuro-Linguistic Programming). Conari Press; Revised edition, 272.
Peseschkian, N. (1985). Oriental Stories as Tools in Psychotherapy. The Merchant and the Parrot. Springer, 168.
Wilber, K. (1996). The Atman Project: A Transpersonal View of Human Development. Quest Books, 260.
Wilson, R. A. (1988). Prometheus Rising. New Falcon Publications,U.S.; New Ed edition, 276.
Wilson, R. A. (1991). The New Inquisition. New Falcon Publications, 240.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).