Розвиток інтернет-середовища в ретроспективі та перспективі
Анотація
Проаналізовано особливості становлення цифрового інформаційного простору та його впливу на соціум ХХІ століття. Розглянуто особливості розвитку Інтернет-мережевих технологій та створених ними віртуальних співтовариств. Автором здійснено спробу виявлення можливих ризиків еволюції Інтернет-продуктів щодо свободи особистості людини.Посилання
Gorbatiuk, T. V. (2016). Innovatsiyni tekhnolohiyi maybutnʹoho: svitohlyadnyy aspekt [Innovative technology of the future: worlview aspect] Scientific journal of nules of Ukraine. series: Liberal arts, 246, 137-145.
Gorbatiuk, T. V. (2013). Rolʹ merezhi Internet u rozvytku hlobalizovanoho suspilʹstva [The role of the Іnternet in the development of the globalized society]. Philosophy and political science in the context of modern culture, 5, 146-149.
List of countries by the number of Internet users. Available at: http://ru.wikipedia.org/wiki.
Internet world stats. Available at: http://www.internetworldstats.com/stats.htm.
Clarke, A. C. (1994). How the world was one, beyond the global village. Journal of communication, 44(4), 188-190.
Number of Facebook users reached 1.5 billion Available at: http://businesslife.today/break/kolichestvo-polzovatelej-facebook-dostiglo-1-5-mlrd-chelovek/.
The number of Facebook users has exceeded 2 billion people – Zuckerberg Available at: www.unian.net/science/2000076-kolichestvo-polzovateley-facebook-prevyisilo-2-milliarda-chelovek-tsukerberg.html.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).