ДОСЛІДЖЕННЯ ВПЛИВУ ШВИДКОСТІ ПОДАЧІ НА ШОРСТКІСТЬ ПОВЕРХНІ ДЕРЕВИНИ ПРИ ФРЕЗЕРУВАННІ КІНЦЕВИМИ ФРЕЗАМИ
Анотація
Наведено методику й результати експериментального дослідження впливу швидкості подачі на шорсткість поверхні деревини при фрезеруванні кінцевими фрезами. Надано рекомендації щодо швидкості подачі, яка забезпечуватиме шорсткість поверхні деревини, призначеної під опорядження, без шліфування.
Ключові слова: шорсткість поверхні, фрезерування кінцевими фрезами, швидкість подачі.Посилання
Бобиков П. Д. ?зготовление художественной мебели /
П. Д. Бобиков. – М. : Высшая школа, 1988. – 288 с.
Бухтиярова Г. А. Технология отделки мебели / Г. А. Бухтиярова. – М. : Лесная промышленность, 1983. – 161 с.
Глебов ?. Т. Особенности стружкообразования при фрезеровании и пилении древесины / ?. Т. Глебов / Деревообработка: технологии, оборудование, менеджмент XXI века : матер. III Междунар. евразийского симпозиума. – 2008. – 9 с.
Комаровский В. С. Практикум по технологии производства мебели / В. С. Комаровский. – М. : Лесная промышленность, 1989 . – 120 с.
Мельничук П. П. Теоретико-технологічне обґрунтування можливості обробки плоских поверхонь деталей торцевим лезовим інструментом, онащеним надтвердими матеріалами, замість шліфування /
П. П. Мельничук, В. Ю. Лоєв / Вісник Хмельницького національного університету. – № 3. – 2014 (213). – С. 184–171.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).