РЕГЕНЕРАЦІЙНА ЗДАТНІСТЬ МІКРОПАГОНІВ TILIA CORDATA MILL. В УМОВАХ IN VITRO
Анотація
Досліджено вплив різної концентрації макро- і мікроелементів живильного середовища МС та постійного субкультивування мікропагонів Tilia cordata Mill. на їх регенераційну здатність в культурі in vitro.
Tilia cordata Mill., культура in vitro, культивування, експлантати, живильне середовище, регенерація.
Посилання
Калинин Ф.Л. Методы культуры тканей в физиологии и биохимии растений. / Ф.Л. Калинин, В.В. Сарнацкая, В.Е. Полищук. – К. : Наукова думка, 1980. – 488 с.
Олексійченко Н.О. Види роду Tilia L. в озелененні м. Києва / Олексійченко Н.О., Клюваденко А.А., Совакова М.О., Борщевський М.О. // Науковий вісник НУБіП України. – Серія «Лісівництво та декоративне садівництво». – К., 2011. – Вип. 164, ч. 2. – С. 138–143.
Олексійченко Н.О. Особливості введення у культуру in vitro липи серцелистої (Tilia сordata Mill.) / Н.О. Олексійченко, А.А. Клюваденко, О.Ю. Чорнобров, М.О. Остапчук // Науковий вісник НУБіП України. – Серія «Лісівництво та декоративне садівництво». – К., 2010. – Вип. 152, ч. 2. – С. 252–259.
Особливості мікроклонального розмноження стійких до факторів урбанізованого середовища : наук.-метод. рекомендації / [Олексійченко Н.О., Клюваденко А.А., Пінчук А.П. та ін.]. – К., 2012. – 25 с.
Шиманюк А.П. Дендрология / А.П. Шиманюк – М. : Лесная пром.-сть, 1967. – 334 с.
Шистибратов К.А., Лесная биотехнология: методы, технологии, перспективы / К.А. Шистибратов, В.Г. Лебедев, А.?. Мирошников // Биотехнология. − 2008. − № 5. − С. 3–22.
Kefeli V.I. Cell Mol. Biol. / V.I. Kefeli, M.V. Kalevitch, B.J. Borsari. − 2003. − V. 2. − P. 13–18.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).