ОСОБЛИВОСТІ ФУНКЦІОНАЛЬНОГО ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ШКІЛ В УКРАЇНІ
Анотація
Наведено результати натурного обстеження просторової організації пришкільних територій у різних регіонах України та надано порівняльний аналіз показників функціонального зонування території загальноосвітніх шкіл з нормативними вимогами, які представлені в довідковій літературі.
Пришкільна територія, натурне обстеження, функціональне зонування, нормативні показники.
Посилання
Кучерявий В.П. Озеленення населених місць / В.П. Кучерявий – Львів : Світ, 2008. – 456 с.
Боговая ?.О. Озеленение населенных мест / ?.О. Боговая, В.С Теодоронский. – М. : Агропромиздат, 1990. – 239 с.
Савосько В.М. Озеленення пришкільної ділянки / В.М. Савосько. – Кривий Ріг, 2011. – 108 с.
Щурова В.А. Міський і ландшафтний дизайн. Благоустрій територій різного призначення / В.А. Щурова. – К. : КНУБА, 2008. – 39 с.
Теодоронский В.С. Методическое руководство и технические условия по реконструкции городских зеленых насаджений / В.С. Теодоронский, ?.А. Кабаева. – М., 2001. – 58 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).