ОСОБЛИВОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ БОБРОВИХ КОЛОНІЙ В УМОВАХ ГІДРОРЕЖИМУ ВЕРХІВ’Я КРЕМЕНЧУЦЬКОГО ВОДОСХОВИЩА
Анотація
Досліджено умови життя бобра (Castor fiber) у верхів’ї Кременчуцького водосховища, вивчено стації його мешкання. Рекомендовано організувати боброве господарство з інтенсивним запровадженням біотехнічних заходів.
Бобер звичайний, стації, гідрорежим, боброві колонії.
Посилання
Евтушевский Н.Н. Влияние гидростроительства (Каневская ГЭС) на биоценотические комплексы / Н.Н. Евтушевский // Актуальные вопросы зоогеографии : тез. докл. Всесоюз. зоогеограф. конф. – Кишинев, 1975. – С. 77–78.
Кришталь О.П. Збірник праць Канівського біогеографічного заповідника / О.П. Кришталь. – 1947. – Т. 1. – Вип. 1. – 124 с.
Панов Г.М. Динаміка ареалів та чисельності напівводних хутрових звірів в Україні у другій половині XX століття / Г.М. Панов // Вісник Львівського національного ун-ту. Сер. Біологія. – Львів : Львів. нац. ун-т, 2002. – № 30. – С. 119–132.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).