ОСОБЛИВОСТІ ВЕГЕТАТИВНОГО РОЗМНОЖЕННЯ ДЕЯКИХ ГІБРИДІВ ТА КУЛЬТИВАРІВ TULIPA L.
Анотація
Проаналізовано біологічні особливості культиварів тюльпанів класів Грейга, Кауфмана та Фостера. Описано декоративні якості та особливості вегетативного розмноження досліджуваних сортів за умов культивування.
Tulipa L., культивар, вегетативне розмноження, класи Грейга, Кауфмана та Фостера.
Посилання
Балахніна А.І. Сортове різноманіття тюльпанів в ландшафтних композиціях дендропарку “ Олександрія” НАН України. / А. І. Балахніна // Цветоводство без границ : V Междунар. науч. конф. ХНУ. – 2006. – С. 7–10.
Алехина Н.Н. Характеристика сортов тюльпанов селекции ботанического сада Харьковского национального университета им. В.Н. Каразина / Н.Н. Алехина, А.А. Алехин / Цветоводство без границ : Междунар. науч. конф., 17–21 сентября 2007 г. : матер. конф. – Одеса. 2007. – С. 72–73.
Левчук Л.В. Попередні підсумки інтродукції тюльпанів в ботанічному саду ОНУ / Л.В. Левчук, З.М. Коткова // Репродуктивна здатність рослин як основа збереження і поширення в Україні : междунар. конф. 27–29 квітня 2004 р. : матер.конф. – Львів. 2004. – С. 46–48.
Методика фенологических наблюдений в ботанических садах СРСР. – М. : ГБС АН СРСР, 1979. – 27 с.
Тамберг Т.Г. Классификатор признаков тюльпанов / Т.Г. Тамберг. – Л., 1981.
Евсюкова Г.В. Тюльпаны: факторы, влияющие на размножение / Г.В. Евсюкова // Цветоводство. – 1998. – № 5.
Силина З.М. Культура тюльпанов в Ленинградской области /З.М. Силина // Труды Ботанического института им. В.Л. Комарова. – М. : ГБС АН СРСР. – 1953. – Серия IV. Вып. 3. – С. 5–146.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).