СЬОГОДЕННЯ І МАЙБУТНЄ ДЕКОРАТИВНОГО РОЗСАДНИЦТВА УКРАЇНИ
Анотація
Висвітлено особливості становлення вітчизняного декоративного розсадництва, охарактеризовано сучасний стан і проблеми сьогодення та основні завдання на майбутнє.
Декоративне розсадництво, садивний матеріал, асортимент рослин.
Посилання
Адам Марош. Розвиток розсадників рослин в Польщі на фоні цієї галузі в Голландії та Німеччині / Адам Марош // Конференція виробників посадкового матеріалу України 26.11.2004 р., м. Київ, Санаторний комплекс «Пуща Озерна».
Косенко Ю.І. Шляхи вдосконалення системи зонального декоративного розсадництва України / Ю.І. Косенко // Науковий вісник Національного аграрного Університету. – К., – 2007. – Вип. 106. Лісові культури. – С. 230–236.
Косенко Ю.І. Сучасні проблеми становлення і вдосконалення виробництва декоративного садивного матеріалу в Україні / Ю.І. Косенко // Тези доповідей учасників конференції науково-педагогічних працівників, наукових співробітників і аспірантів та 62-ї студентської наукової конференції. – К. : Національний аграрний університет. – 2008. – С. 72–73.
Косенко Ю.І. Особливості моніторингу виробництва декоративного садивного матеріалу в Україні // Тези доповідей учасників конференції науково-педагогічних працівників, наукових співробітників і аспірантів та 64-ї студентської наукової конференції. – К. : Національний університет біоресурсів і природокористування України. – 2010. – С. 113–114.
Косенко Ю.І., Суб’єкти деревного декоративного розсадництва України та обсяги виробництва садивного матеріалу // Науковий вісник Національного університету біоресурсів і природокористування України. – К., – 2010. – Вип. 152, ч. 2, – Лісові культури. – С. 234–239.
Косенко Ю.І. Сучасні проблеми виробництва та використання декоративного садивного матеріалу деревних рослин в Україні / Ю.І. Косенко // Науковий вісник Національного університету біоресурсів і природокористування України. – К., 2011. – Вип. 164, ч. 2. – Лісові культури та лісова меліорація. – С. 243–246.
Крапива С. Скверное дело [Электронный ресурс] / С. Крапива. – Режим доступа : http://www.business.ua/articles/trends/3934/?sphrase_id=10056
Маурер В.М. Сучасний стан, проблеми та перспективи квітково-декоративного розсадництва в Україні / В.М. Маурер. Ю.І. Косенко // Науковий вісник Національного аграрного Університету. – К., 2006. – Вип. 96. – Лісівництво. Декоративне садівництво. – С. 263–269.
Маурер В.М. Суб’єкти декоративного розсадництва України: сучасний стан та перспектива розвитку/ В.М. Маурер, Ю.І. Косенко, І.М. Бобошко // Тези доповідей учасників конференції науково-педагогічних працівників, наукових співробітників і аспірантів та 61-ї студентської наукової конференції. – К., 2007. – 184 с.
Офіційний сайт Ландшафтна індустрія України [Електронний ресурс]. – Режим доступу до сайту: http://www.landscape-industry.com.ua
Разумовский В.Н. Проблемы зеленого рынка Украины [Электронный ресурс]. – Режим доступа : http://www.fabrikadr.com.ua/index.php?id= 2385&show=news&newsid=53751
Результати круглого столу «Декоративне розсадництво в Україні та Європі: розвиток та перспективи галузі» [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://svsm.com.ua/new
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).