ВИЗНАЧЕННЯ ВЕЛИЧИНИ СПРАЦЮВАННЯ РОБОЧОЇ ПОВЕРХНІ ЦИЛІНДРІВ ДВИГУНІВ ВНУТРІШНЬОГО ЗГОРЯННЯ
Анотація
У роботі представлений спосіб застосування резонансного методу з метою діагностики циліндрів автомобільних і тракторних двигунів внутрішнього згоряння. Актуальність даного аспекту питань викликано тим, що основною проблемою технічної діагностики деталей і вузлів двигунів є значна складність збору статистичних даних щодо впливу дефектів на різні параметри роботи. Перспектива застосування резонансного методу для дослідження стану робочої поверхні циліндрів надає полягає у визначенні величини спрацювання, обґрунтуванні причин дефектів і несправностей циліндрів, системи клапанного механізму автомобільних і тракторних двигунів внутрішнього згорання без необхідності проводити розбирання, оцінці надійності і робочого стану, а також зробити прогнозування ресурсу до капітального ремонту і ефективність подальшого використання у робочих умовах чи негайного ремонту циліндрів двигунів. Завдяки стрімкому розвитку комп’ютерної техніки та систем штучного інтелекту процес діагностування ступеня спрацювання циліндрів двигунів внутрішнього згоряння можна виконувати з високою точністю в стислі терміни.
Посилання
Шахнеса М. М. Оборудование для ремонта автомобилей: справочник. Москва. Транспорт. 1978. 422 с.
Власов В. М. Техническое обслуживание и ремонт автомобилей. Москва. Академия. 2003. 480 с.
Форнальчик Є. Ю., Оліскевич М. С., Мастикаш О. Л., Пельо Р. А. Технічна експлуатація та надійність автомобілів. Львів. Афіша. 2004. 492 с.
Клюева В. В. Приборы для неразрушающего контроля материалов и изделий: справочник. Москва. Машиностроение. 1986. 352 с.
Головко Д. Б., Клименко А. П., Ментковський Ю. Л. Принципові основи квантових механіки і статистики (для інженерних спеціальностей). Київ. КДУТД. 2000. 188 с.
Бондарєв С. І., Шевченко К. Л. Шляхи підвищення надійності електрообладнання автотранспортних засобів. Технологический аудит и резервы производства. 2013. № 2/2(10). С. 5–7.
Скрипник Ю. А., Шевченко К. Л. Способ индикации резонансной частоты измерительной цепи. Авторское свидетельтво СССР. № 1506372. Бюл. №32. 07.09.89.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).