ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ЗЕРНА ПІД ЧАС ЗБИРАННЯ
Анотація
Уточнено методику визначення основних параметрів збирально-транспортного комплексу машин для зернових культур.
Визначено величини граничної раціональної ємності бункерів комбайнів і причепа, які залежать від продуктивності комбайнів.
Ефективність застосування перевантажувальних причепів досягається при включенні їх до складу збирально-транспортного комплексу, який містить групу зернозбиральних комбайнів (бажано – однієї марки та продуктивності) та автотранспортних засобів. Необхідно, щоб об'єм кузова причепа-перевантажувача був кратним певному числу об'ємів бункера зернозбирального комбайна. Вивантажується зерно з комбайна, як правило на ходу, без його зупинки або під час зупинки зернозбиральних комбайнів. Дослідження свідчать, що ефективна діяльність великих зернових господарств у значній мірі обумовлена наявністю та раціональним використанням під час збирання хлібів причепів-перевантажувачів. Широкий типорозмір таких причепів (за їх місткістю), дозволяє ефективно використовувати їх в різних за складом і продуктивністю збиральних комплексах.
Посилання
Фришев С. Г., Козупиця С. І. Розробка ефективних технологій транспортування зерна від комбайнів: монографія. Київ. Компринт. 2015. 211 с.
Ільченко В. Ю., Нагірний Ю. П. Машиновикористання в земліробстві. Київ. Урожай. 1996. 382 с.
Зязев В. А., Капланович М. С., Петров В. ?. Перевозки сельскохозяйственных грузов автомобильным транспортом. Москва. Транспорт. 1979. 253 с.
Капланович М. С. Справочник по сельскохозяйственным транспортным работам. Москва. Россельхозиздат. 1982. 315 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).