Вплив інтенсивності формування промірів на роботоздатність спортивних коней
Анотація
Встановлено, що молодняк коней спортивного призначення української верхової породи, який вирощено у ДПКЗ „Олімпійський”, характеризується добрими показниками росту та розвитку. З числа мірних ознак найсуттєвіший вплив на інтенсивність формування мають жива маса та обхват грудей, інтенсивність формування висоти в холці та обхвату п’ястя найменшою мірою залежать від їх лінійних значень. Найвищу інтенсивність формування лошат до віку 2,5 років виявлено за живою масою та обхватом грудей. Встановлено позитивну кореляцію інтенсивності формування молодняку за живою масою та обхватом грудей з роботоздатністю.Посилання
Гопка Б.М. Конярство / Б.М. Гопка, М.П. Хоменко, П.М. Павленко / – К.: Вища освіта, 2004. – С.210-212.
Яблонська Т.А. Комбінаційна здатність ліній верхових порід коней при селекції на покращення відтворювальних якостей / Т.А. Яблонська // Вісник Сумського державного аграрного університету. – Суми, 2001. – Вип. 5. – С. 250-253.
Яблонська Т.А. Компоненти генотипової та паратипової мінливості відтворної здатності коней верхових порід / Т.А. Яблонська // Розведення і генетика тварин. – Вип. 36. – К.: Науковий світ, 2002. – С. 207-208.
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).