Системи утримання та напрями використання коней в Україні
Анотація
У статті подано характеристику сучасних систем та способів утримання коней з урахуванням їх господарського використання, природного районування, особливостей догляду та експлуатації поголів’я різних статевих, виробничих та вікових груп.Посилання
Алексеев Ю. Проектирование сооружений для лошадей / Ю.Алексеев, ?. Корчагина // Коневодство и конный спорт. – 1982. – № 4. – С. 6–7.
Відомчі норми технологічного проектування. Конярські підприємства ВНТП-АПК-06.07 (Міністерство аграрної політики України). – К., 2007. – 55 с.
Демчук М.В. Гігієна тварин: підручник. Друге видання / М.В. Демчук, М.В. Чорний, М.О. Захаренко, М.П. Високос. – Х.: Еспада, 2006. – 520 с.
Основи тваринництва і ветеринарної медицини / А. І. Вертійчук, М. І. Маценко, І. Л. Плуженко та ін. – К.: Урожай, 2004. – 656 с.
Практичне конярство / Під ред. В. В. Калашнікова, В. Ф. Пустового. – М.: Колос, 2000. – 376 с.
Судай В.Д. Використання коней в умовах реформованого сільськогосподарського підприємства / Судай В.Д. – Вінниця, 2001. – 203 с.
Крессе В. Лошади: содержание, уход и лечение (перев. с нем.) / В. Крессе. – М.: Аквариум, 1999. – 320 с.
Ливанова Т. Это должен знать каждый (работа, поение, амуниция, копыта, профилактика болезней лошадей) / Т. Ливанова // Конный мир. –2002. – № 1. – С.44–45.
Ливанова Т.К. Все о лошади / Т. К. Ливанова, М. А. Ливанова. – М.: АСТ-ПРЕСС СКД, 2006. – 384 с.
Рущинська Т. М. Чи потрібні коні Україні? / Т. М. Рущинська // Режим доступу: http://agroprod.biz/2013/08/31/chy-potribni-koni-ukrajini/
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).